SSD A-Data XPG GAMMIX S70 BLADE AGAMMIXS70B-1T-CS 1 ТБ
Відео 24Фото 10 |
A-Data AGAMMIXS70B-1T-CS |
|
Вбудована пам'яті DRAM і підтримка технології Dynamic SLC Caching, включаючи 256-бітове шифрування AES, End-to-End (E2E) Data Protection, RAID Engine, Low Density Parity Check Code (LDPC).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data XPG GAMMIX S70 BLADE AGAMMIXS70B-1T-CS 1 ТБ
Усі ціни 42 →ADATA XPG Gammix S70 Blade 3D NAND 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (AGAMMIXS7 | 3 661 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB ADATA (AGAMMIXS70B-1T-CS) | 3 975 грн. |
Adata Xpg Gammix S70 Blade 1 Tb (AGAMMIXS70B-1T-CS) | 3 682 грн. |
Adata Xpg Gammix S70 Blade 1 Tb (AGAMMIXS70B-1T-CS) | 3 579 грн. |
SSD-накопичувач ADATA XPG Gammix S70 Blade 1TB M.2 NVMe (AGAMMIXS70B-1T-CS | 3 669 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
anonim
15 січня 2022, 22:54
Материнская плата MSI Z270M MORTAR #
Подскажите пожалуйста будет ли данная память выдавать скорость на моей материнской плате MSI MSI Z270M MORTAR??
anonim
15 січня 2022, 22:54
Материнская плата MSI Z270M MORTAR #
Подскажите пожалуйста будет ли данная память выдавать скорость на моей материнской плате MSI MSI Z270M MORTAR??
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Модификації A-Data XPG GAMMIX S70 BLADE AGAMMIXS70B-1T-CS
Ціни на A-Data XPG GAMMIX S70 BLADE AGAMMIXS70B-1T-CS |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG GAMMIX S70 BLADE AGAMMIXS70B-512G-CS 512 ГБ | від 2 199 грн. | 40 пропозицій | ||
A-Data XPG GAMMIX S70 BLADE AGAMMIXS70B-1T-CS 1 ТБ | від 3 492 грн. | 43 пропозиції | ||
A-Data XPG GAMMIX S70 BLADE AGAMMIXS70B-2T-CS 2 ТБ | від 6 118 грн. | 45 пропозицій | ||
A-Data XPG GAMMIX S70 BLADE AGAMMIXS70B-4T-CS 4 ТБ | від 14 011 грн. | 32 пропозиції | ||
A-Data XPG GAMMIX S70 BLADE AGAMMIXS70B-8000G-CS 8 ТБ | від 33 444 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →