Лазерний нівелір ADA CUBE 3-360 GREEN HOME EDITION (А00566)
Відео 3Фото 18 |
ADA CUBE 3-360 GREEN HOME EDITION |
|
Можливість роботи від мережі (адаптер в комплекті)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ADA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ADA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ADA CUBE 3-360 GREEN HOME EDITION
Лазерний нівелір ADA CUBE 3-360 GREEN HOME EDITION (А00566) CUBE 3-360 GRE | 8 250 грн. |
Нівелір лазерний ADA CUBE 3-360 GREEN HOME EDITION | 9 991 грн. |
Нівелір лазерний ADA CUBE 3-360 GREEN HOME EDITION | 9 996 грн. |
Нівелір лазерний ADA CUBE 3-360 GREEN HOME EDITION | 10 001 грн. |
Відеоогляди
Модификації ADA CUBE 3-360 GREEN HOME EDITION
Ціни на ADA CUBE 3-360 GREEN HOME EDITION |
---|---|---|---|---|
ADA CUBE 3-360 GREEN HOME EDITION | від 8 250 грн. | 6 пропозицій | ||
ADA CUBE 3-360 GREEN ULTIMATE EDITION | від 10 008 грн. | 6 пропозицій | ||
ADA CUBE 3-360 GREEN PROFESSIONAL EDITION | від 10 065 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →