Лазерний нівелір ADA CUBE 3-360 GREEN ULTIMATE EDITION (А00569)
Відео 3Фото 18 |
ADA CUBE 3-360 GREEN ULTIMATE EDITION |
|
Можливість роботи від мережі (адаптер в комплекті)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ADA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ADA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ADA CUBE 3-360 GREEN ULTIMATE EDITION
Лазерний нівелір ADA CUBE 3-360 GREEN ULTIMATE EDITION | 10 008 грн. |
Лазерний рівень ADA Cube 3-360 Green Ultimate Edition | 12 022 грн. |
Лазерний рівень ADA Cube 3-360 Green Ultimate Edition | 12 027 грн. |
Лазерний рівень ADA Cube 3-360 Green Ultimate Edition | 12 032 грн. |
Відеоогляди
Модификації ADA CUBE 3-360 GREEN ULTIMATE EDITION
Ціни на ADA CUBE 3-360 GREEN ULTIMATE EDITION |
---|---|---|---|---|
ADA CUBE 3-360 GREEN HOME EDITION | від 8 250 грн. | 6 пропозицій | ||
ADA CUBE 3-360 GREEN ULTIMATE EDITION | від 10 008 грн. | 6 пропозицій | ||
ADA CUBE 3-360 GREEN PROFESSIONAL EDITION | від 10 065 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →