Лазерний нівелір ADA CUBE MINI BASIC EDITION (А00461)
Відео 1Фото 4 |
ADA CUBE MINI BASIC EDITION без штативкейс, штатив |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ADA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ADA.
Купити ADA CUBE MINI BASIC EDITION
Нівелір лазерний ADA Cube Mini Basic Edition | 1 744 грн. |
Нівелір лазерний ADA Cube Mini Basic Edition | 1 749 грн. |
Нівелір лазерний лінійний ADA CUBE MINI (A00461) | 1 487 грн. |
Нівелір лазерний ADA Cube Mini Basic Edition | 1 754 грн. |
Діагностичне та вимірювальне обладнання американської торговельної марки ADA користується попитом, завдяки доступній ціні і простоті використання. Нівелір Cube MINI Basic Edition — прилад вартістю $60, здатний поміститися в одній руці і впоратися з простою розміткою приміщення.
Менше нікуди
Червоно-чорний пластиковий кубик вагою 190 г ще менше за розмірами (65x65x45 мм), ніж мегакомпактний Instrumax Element 2D. Його можна вільно тримати однією рукою, переносити в кишені робочої куртки. Пристрій легко розташовується в будь-яких місцях, щільно прилягаючи до стелі, куту, підлозі.
Нівелір має прогумований корпус з рівнем захисту від пилу і вологи IP54. Він не розіб'ється при падінні, йому не страшні підвищена вологість у приміщенні, мокрі руки і навіть невеликий дощ. Використовувати пристрій можна за температури від -10 до +45 °C, тобто навіть узимку в неопалюваних приміщеннях або на вулиці при легкому морозі.
Функціонал
Cube MINI виконує перехресну проєкцію по горизонталі і вертикалі, чого цілком вистачає для виконання нескладних ремонтних робіт в квартирі, будинку, офісі, наприклад, при обклеюванні стін шпалерами, установці меблів. Красний луч проєктує тонкі, але яскраві лінії, які добре видно на відстані до 20 метрів.
Управління здійснюється єдиною кнопкою. Не дуже зручно, оскільки її доводиться натискати по кілька разів для вибору необхідного режиму, але при такій компактності пристрою — цілком очікувано.
Рівень можна ставити на будь-яку горизонтальну поверхню, а також кріпити на звичайний фотоштатив — є різьблення 1/4". Функція самовирівнювання працює в радіусі 3°. Це на 1 – 2 градуси менше, ніж у більшості приладів домашнього користування, але для виробу такої вартості не критично.
«Кубик» демонструє чудову автономність. 2 батарейки типу АА, від яких він працює, здатні служити без заміни близько 20 годин.
Нівелір Cube MINI Basic Edition — надійний помічник домашнього будівельника з ідеальним балансом ціни і якості.
Модификації ADA CUBE MINI BASIC EDITION
Ціни на ADA CUBE MINI BASIC EDITION |
---|---|---|---|---|
ADA CUBE MINI BASIC EDITION | від 1 487 грн. | 6 пропозицій | ||
ADA CUBE MINI PROFESSIONAL EDITION | від 1 625 грн. | 6 пропозицій |