Електрочайник Adler AD 1223 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Фото 7 |
Adler AD 1223 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 1223 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Усі ціни 25 →Adler AD 1223 | 898 грн. |
Adler AD 1223 | 977 грн. |
Електрочайник Adler AD 1223 | 783 грн. |
Чайник Adler AD 1223 нерж. | 946 грн. |
Електрочайник Adler AD 1223 | 895 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості електрочайника Adler AD 1223:
- Обертання на підставці на 360°
РекомендуємоПорівняти в таблиці →