Електрочайник Adler AD 1283G сірий
Фото 6 |
Adler AD 1283G бежевий сірий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 1283G сірий
Усі ціни 19 →Електрочайник Adler Ad 1283G grey | 673 грн. |
Електрочайник Adler AD 1283G grey | 648 грн. |
Електрочайник скляний Adler AD 1283G 1100W 1 л Grey | 813 грн. |
Чайник електричний Adler AD-1283-G 1 л сірий | 922 грн. |
Чайник електричний електрочайник Adler AD-1283G S | 951 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Adler AD 1283G
Ціни на Adler AD 1283G |
---|---|---|---|---|
Adler AD 1283C бежевий | від 740 грн. | 8 пропозицій | ||
Adler AD 1283G сірий | від 648 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →