Вантажна шина Advance GL256F 385/65 R22.5 158L
Виберіть розмір вантажної шини
Advance GL256F 385/65 R22.5 158L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Advance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Advance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Advance GL256F 385/65 R22.5 158L
Advance GL256F (рульова вісь) 385/65 R22.5 158L | 13 898 грн. |
Advance GL256F (руль/прицеп) 385/65 R22.5 158L 18PR | 12 398 грн. |
Advance Advance GL256F (прицепная) 385/65 R22.5 158L PR18 | 12 971 грн. |