Вантажна шина Ovation ETL-311 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation ETL-311 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation ETL-311 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 19 →Ovation ETL311 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 13 643 грн. |
Ovation ETL311 (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 12 563 грн. |
Ovation ETL311 (руль/прицеп) 385/65 R22.5 160K 20PR | 12 695 грн. |
Ovation ETL311 (Прицепная) (385/65R22.5 160K) | 12 053 грн. |
Ovation ETL311 385/65 R22.5 160K | 12 267 грн. |
ще 14 пропозицій