Вантажна шина Advance ELDH 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Advance ELDH 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Advance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Advance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Advance ELDH 315/70 R22.5 154L
Вантажна шина ADVANCE ELDH (ведуча) 315/70R22.5 154/150L | 11 500 грн. |
ADVANCE Вантажна шина ADVANCE ELDH (ведуча) 315/70R22.5 154/150L | 11 554 грн. |
Advance Advance ELDH (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L | 12 208 грн. |
Шина Advance ELDH (провідна) 315/70 R22.5 154/150L | 11 898 грн. |