Вантажна шина Advance GL296A 315/80 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Advance GL296A 315/80 R22.5 154M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Advance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Advance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Advance GL296A 315/80 R22.5 154M
Усі ціни 6 →Advance GL296A (рульова вісь) 315/80 R22.5 154/150M | 13 703 грн. |
ADVANCE Вантажна шина ADVANCE GL296A (ведуча) 315/80R22.5 154/150M | 12 402 грн. |
Advance GL296А (315/80R22.5 154M) | 12 519 грн. |
Advance GL296A (рулевая ось) 315/80 R22.5 154/150M | 13 700 грн. |
Advance GL296A (рульова вісь) 315/80 R22.5 154/150M | 13 686 грн. |
Шина Advance GL296А (універсальна) 315/80 R22.5 154/150M PR18 | 12 769 грн. |