Вантажна шина SAMSON GL256F 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
SAMSON GL256F 385/65 R22.5 160K 385/65 R22.5 " 158 L 385/65 R22.5 " 160 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMSON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMSON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMSON GL256F 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 9 →Samson GL256F (рульова вісь) 385/65 R22.5 160K | 13 902 грн. |
Samson GL256F (руль/прицеп) 385/65 R22.5 160K 18PR | 11 876 грн. |
Шини Samson GL256F (рулевая) 385/65 R22,5 160K 18PR | 13 090 грн. |
Samson GL256F (385/65R22.5 160K) | 12 733 грн. |
Грузовые шины Samson GL256F (рулевая) 385/65 R22.5 160K 18PR 1002361815 | 12 482 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації SAMSON GL256F 385/65 R22.5 160K
Ціни на SAMSON GL256F 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
SAMSON GL256F 385/65 R22.5 158L | від 13 416 грн. | 1 пропозиція | ||
SAMSON GL256F 385/65 R22.5 160K | від 11 876 грн. | 9 пропозицій |