Духова шафа AEG SteamPro BSK 792280 M
Фото 8 |
AEG SteamPro BSK 792280 M нержавіюча сталь чорний |
|
Багатофункціональна духова шафа з продуктивною пароваркою SteamPro. Для приготування можна використовувати як одну пару або нагрівання ТЕНами, так і їхню комбінацію. Інтелектуальна система Steamify дозволить автоматично налаштувати оптимальний баланс жару та пари. У духовці можна готувати за вакуумною технологією SousVide. Ця модель належить до лінійки енергоефективної техніки EcoLine.
Згідно заяв виробника, духова шафа AEG SteamPro BSK 792280 M споживає на 20% менше електроенергії в порівнянні з класичними електропечами. При цьому жаровня дозволяє запікати продукти максимально швидко та якісно. Передбачено режим ферментації йогурту. Є програма для випікання домашнього хліба. Духовка дозволяє готувати страви із заморожених напівфабрикатів, окремо дефростувати заморожування не потрібно.
При запіканні великих продуктів можна використовувати термозонд. На окрему увагу заслуговує велика робоча камера із загальною корисною місткістю на рівні 70 л, оснащена відразу п'ятьма полицями. Духовка дозволяє якісно запікати одночасно у трьох листах. Стінки робочої камери покриті інноваційною керамікою LongClean, яка не схильна до сильного забруднення жировою плівкою. Фасад фанерований високоякісним склом SafeToTouch Plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Купити AEG SteamPro BSK 792280 M
Усі ціни 22 →Вбудована незалежна духова шафа з парою AEG BSK792280M | 43 699 грн. |
AEG BSK792280M офіційна гарантія | 40 599 грн. |
Духова шафа електрична Aeg BSK792280M | 42 739 грн. |
Духовой шкаф электрический Aeg BSK792280M | 42 699 грн. |
AEG BSK792280M | 39 300 грн. |
Модификації AEG SteamPro BSK 792280 M
Ціни на AEG SteamPro BSK 792280 M |
---|---|---|---|---|
AEG SteamPro BSK 792280 M | від 39 300 грн. | 22 пропозиції | ||
AEG SteamPro BSK 792280 B | від 48 750 грн. | 9 пропозицій |