Сковорідка Maestro Classic MR1205-28 28 см
Фото 6 |
Maestro Classic MR1205-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Classic MR1205-28 28 см
Усі ціни 22 →Maestro QuanTanium 28 см (MR-1205-28) | 1 033 грн. |
Maestro QuanTanium 28 см (MR-1205-28) | 1 017 грн. |
Пательня Maestro QuanTanium 28см (1205-28-MR) | 1 034 грн. |
Сотейник с крышкой Maestro 28 см 1205-28-MR | 1 120 грн. |
Maestro 1205-28-MR | 930 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Maestro Classic MR1205-28
Ціни на Maestro Classic MR1205-28 |
---|---|---|---|---|
Maestro Classic MR1205-20 20 см | від 642 грн. | 31 пропозиція | ||
Maestro Classic MR1205-24 24 см | від 815 грн. | 32 пропозиції | ||
Maestro Classic MR1205-28 28 см | від 930 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →