Духова шафа AEG SteamPro BSK 792280 B
Фото 11 |
AEG SteamPro BSK 792280 B нержавіюча сталь чорний |
|
Досить просунута і багатофункціональна духова шафа з місткою робочою камерою, функцією пароварки та великим та зручним TFT-дисплеєм на панелі керування. Модель була представлена на ринку брендом AEG у 2023 році в рамках лінійки пристроїв SteamPro та позиціонується виробником у верхній ціновий сегмент. Це побутова електрична духовка із зручною сенсорною панеллю керування та робочою камерою об'ємом 70 л.
Температура нагріву регулюється користувачем у межах від 30 до 230°C, що забезпечує достатню гнучкість для реалізації різноманітних рецептів. Важливою особливістю духової шафи AEG SteamPro BSK 792280 є можливість роботи в режимі пароварки, що дозволяє, в тому числі готувати страви на пару. Інші режими готування включають також традиційний гриль, конвекцію з нагрівачем, функцію розморожування та ін. Серед іншого є термощуп для точного контролю температури. Термостат, таймер та автоматичне відключення додають зручність у використанні, дозволяючи легко контролювати процес приготування їжі. Дверцята має двошарове скління. Також звернемо увагу на те, що моделі надано клас енергоспоживання A++, що говорить про високу енергоефективність пристрою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Купити AEG SteamPro BSK 792280 B
Усі ціни 9 →AEG BSK792280B офіційна гарантія | 50 499 грн. |
AEG BSK792280B | 48 777 грн. |
AEG BSK792280B | 49 999 грн. |
AEG BSK792280B | 48 750 грн. |
Духова шафа електрична AEG BSK792280B | 48 999 грн. |
Модификації AEG SteamPro BSK 792280 B
Ціни на AEG SteamPro BSK 792280 B |
---|---|---|---|---|
AEG SteamPro BSK 792280 M | від 39 300 грн. | 22 пропозиції | ||
AEG SteamPro BSK 792280 B | від 48 750 грн. | 9 пропозицій |