Болгарка AEG WS 2200-230 DMS
AEG WS 2200-230 DMS нефиксируемая кнопка фиксируемая кнопка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG WS 2200-230 DMS
Усі ціни 6 →Кутова шліфувальна машина AEG WS 2200-230 DMS | 4 210 грн. |
Кутова шліфмашина AEG WS 2200-230 DMS 4935428500 | 4 933 грн. |
Угловая шлифмашина AEG WS2200-230DMS | 4 671 грн. |
Кутова шліфмашина AEG WS 2200-230 DMS (4935428500) | 4 663 грн. |
Угловая шлифмашина AEG WS2200-230DMS | 4 545 грн. |
Кутова шліфувальна машина AEG WS 2200-230 DMS 4935428500 | 4 627 грн. |
19 жовтня 2019, 09:28
Диаметр редуктора #
Доброе утро, скажите пожалуйста какой диаметр посадочного места куда надевается защитный кожух Болгарки aeg ws 2200-230 dms. Спасибо.
Модификації AEG WS 2200-230 DMS
Ціни на AEG WS 2200-230 DMS |
---|---|---|---|---|
AEG WS 2200-230 DMS | від 4 210 грн. | 6 пропозицій | ||
AEG WS 2200-230 | від 4 555 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →