Болгарка AEG WS 24-230 GV DMS (4935431775)
AEG WS 24-230 GV DMS без кейс плавний пуск , кейс |
|
Модель WS 24-230 GV DMS без плавного пуску двигуна, а в моделі WS 24-230 GAV є плавний пуск двигуна
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG WS 24-230 GV DMS
Усі ціни 7 →Кутова шліфмашина AEG WS 24-230 GV DMS у кейсі 4935431775 | 7 997 грн. |
AEG WS 24-230 GV DMS (4935431775) | 7 546 грн. |
Кутова шліфмашина AEG WS 24-230 GV DMS (4935431775) | 7 533 грн. |
AEG WS 24-230 GV DMS (4935431775) | 7 341 грн. |
Болгарка AEG WS 24-230 GV DMS | 7 358 грн. |
Болгарка AEG WS 24-230 GV DMS (4935431775) | 7 880 грн. |
Кутова шліфувальна машина (Болгарка) AEG WS24-230GV | 8 852 грн. |
Модификації AEG WS 24-230 GV DMS
Ціни на AEG WS 24-230 GV DMS |
---|---|---|---|---|
AEG WS 24-230 GV DMS | від 7 341 грн. | 7 пропозицій | ||
AEG WS 24-230 GEV | від 8 090 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →