Болгарка Bosch GWS 24-230 JZ Professional 06018C3300
Відео 3Фото 7 |
Bosch GWS 24-230 JZ Professional 06018C3300 |
|
Потужна професійна болгарка для роботи з оснасткою великого розміру (діаметром 230 мм). Інструмент оснащений двигуном на 2400 Вт (корисна потужність 1600 Вт), що забезпечує продуктивну роботу при виконанні зачисних, шліфувальних та відрізних операцій. Для комфортної та безпечної роботи у болгарки Bosch GWS 24-230 JZ Professional є функція «плавний пуск» (виключає ривки при включенні двигуна), захист від випадкового включення та 3-позиційна рукоятка з енергопоглинаючими вставками Vibration Control. Система Cyclon Tech видаляє до 90% пилу з повітря, що використовується для охолодження електромотора, що забезпечує високу надійність та великий термін служби двигуна. Модуль електронного захисту двигуна вимикає інструмент під час перегріву або перевантаження, виключаючи можливість перегорання обмоток при інтенсивній роботі з великими навантаженнями.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GWS 24-230 JZ Professional 06018C3300
Усі ціни 37 →Bosch Шліфмашина кутова GWS 24-230 JZ, 2400Вт , 230 мм, плав. пуск 8500об/ | 6 343 грн. |
Кутова шліфувальна машина Bosch Professional GWS 24-230 JZ 06018C3300 | 6 957 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch Professional GWS 24-230 JZ 06018C3300 | 6 957 грн. |
Болгарка мережева Bosch GWS 24-230 JZ Professional 2400 Вт, 230 мм (06018C | 6 957 грн. |
Кутова шліфмашина Bosch Professional GWS 24-230 JZ (2.4 кВт) (06018C3300) | 6 957 грн. |