Вантажна шина Starmaxx DZ300 235/75 R17.5 132M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx DZ300 235/75 R17.5 132M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx DZ300 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 22 →Starmaxx DZ300 (ведуча вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 7 320 грн. |
Starmaxx DZ300 (ведущая) 235/75 R17.5 132/130M | 5 861 грн. |
Starmaxx DZ300 (ведущая) (235/75R17.5 132M) | 6 580 грн. |
Starmaxx DZ300 (приводная) 235/75 R17.5 132/130M 16PR | 5 800 грн. |
Starmaxx DZ300 235/75 R17.5 132/130M | 6 700 грн. |
ще 17 пропозицій