Блок живлення Chieftec iARENA GPC GPC-700S
Відео 1Фото 3 |
Chieftec iARENA GPC GPC-700S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec iARENA GPC GPC-700S
Усі ціни 39 →CHIEFTEC i-ARENA 700W (GPC-700S) OEM GPC-700S | 2 411 грн. |
Блок живлення Chieftec GPC-700S | 2 287 грн. |
Блок живлення Chieftec GPC-700S | 2 456 грн. |
Блок питания Chieftec GPC-700S | 2 287 грн. |
Блок живлення Chieftec GPC-700S | 2 282 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
29 липня 2021, 21:44
Подойдёт ли #
Здравствуйте. Подойдёт ли 700вт к rtx 2060, intel core i5 11400, 16гб ОЗУ
Показано 3 із 11 запитань
ще 8 запитань
Відеоогляди
Модификації Chieftec iARENA GPC
Ціни на Chieftec iARENA GPC |
---|---|---|---|---|
Chieftec iARENA GPC GPC-500S | від 1 699 грн. | 40 пропозицій | ||
Chieftec iARENA GPC GPC-600S | від 1 895 грн. | 52 пропозиції | ||
Chieftec iARENA GPC GPC-700S | від 2 178 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →