Литий диск AEZ Panama 9x20/5x120 ET35 DIA64,1
Відео 4Фото 41 | від 13 750 до 22 367 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):64.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації AEZ Panama 78
Характеристики
AEZ Panama 9x20/5x120 ET35 DIA64,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AEZ Panama 9x20/5x120 ET35 DIA64,1
Сортувати
AEZ Panama R20 W9 PCD5x120 ET35 DIA64.1 High gloss | 15 868 грн. |
Aez Panama 9x20 5x120 ET35 DIA64.1 FP | 13 750 грн. |
Aez PANAMA High Gloss (R20 W9.0 PCD5x120 ET35 DIA64.1) | 18 099 грн. |
AEZ Panama (9J x 20 5x120 ET35 DIA64.1) High gloss На замовлення з Європи. | 18 799 грн. |
Aez Panama R20 W9 PCD5x120 ET35 DIA64.1 High Gloss APA0M9HA35E | 19 793 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі