Літня шина Dunlop Sport Maxx RT 2 315/35 R20 110Y
Відео 9Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Dunlop Sport Maxx RT 2 315/35 R20 110Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Sport Maxx RT 2 315/35 R20 110Y
Усі ціни 21 →Шина Dunlop SP Sport MAXX RT 2 315/35 R20 110Y XL MFS | 9 321 грн. |
Dunlop Sport Maxx RT2 SUV 315/35 R20 110Y XL MFS | 9 492 грн. |
Dunlop Sport Maxx RT2 SUV 315/35 R20 110Y XL MFS | 9 350 грн. |
Dunlop Sport MAXX RT2 SUV 315/35 R20 110Y XL | 9 201 грн. |
Dunlop SP Sport Maxx RT2 SUV (315/35R20 110Y) | 9 654 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →