Вантажна шина Agate HF318 12 R20 154C
Виберіть розмір вантажної шини
Agate HF318 12 R20 154C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agate HF318 12 R20 154C
Agate HF318 (ведущая) 12.00 R20 154/151C PR18 | 10 761 грн. |
Agate HF318 (привод-карьер) 12.00 R20 154/151C 18PR | 10 700 грн. |
Agate HF318 ведуча ведуча (12R20 154/151C) 415356 | 10 608 грн. |