Вантажна шина Agate HF321 12 R20 154C
Виберіть розмір вантажної шини
Agate HF321 12 R20 154C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agate HF321 12 R20 154C
Agate HF321 (ведущая) 12.00 R20 154/151C PR18 | 10 761 грн. |
Agate HF321 (привод-карьер) 12.00 R20 154/151C 20PR | 10 700 грн. |
Agate HF321 ведуча ведуча (12R20 154/151C) 415355 | 10 608 грн. |
Шина Agate HF321 (провідна) 12.00 R20 154/151C PR18 | 11 959 грн. |