Електрогенератор AGT WAGT 220 DC RaSB
Фото 3 |
AGT WAGT 220 DC RaSB електростартерручний |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AGT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AGT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AGT WAGT 220 DC RaSB
Сварочный генератор AGT WAGT 220 DC RaSB 150232 | 88 855 грн. |
Генератор бензиновий зварювальний AGT WAGT 220 DC RaSB 101300-68 | 88 585 грн. |
Генератор бензиновый сварочный AGT WAGT 220 DC RaSB | 88 585 грн. |
Зварювальний генератор AGT WAGT 220 DC RaSB | 86 915 грн. |
Зварювальний бензиновий генератор AGT WAGT 220 DC RaSB | 87 561 грн. |
Модификації AGT WAGT 220 DC RaSB
Ціни на AGT WAGT 220 DC RaSB |
---|---|---|---|---|
AGT WAGT 220 DC RaSBe | від 86 915 грн. | 2 пропозиції | ||
AGT WAGT 220 DC RaSB | від 86 915 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →