Змішувач Agua Acero-INOX011 CV023287
Фото 6 |
Agua Acero-INOX011 CV023287 |
|
Шланги гнучкого підведення в комплект не входять (рекомендується М10 х G 1/2'').
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agua Acero-INOX011 CV023287
Усі ціни 14 →Змішувач для умивальника одноважільний AGUA Acero-INOX011 нікель нержавіюч | 504 грн. |
Смеситель для раковины Agua Acero-INOX011 197282 | 504 грн. |
Змішувач для кухні Agua Acero-INOX011 (CV023287) CV023287 | 504 грн. |
Змішувач для раковини Agua Acero-INOX011 | 504 грн. |
Змішувач для раковини Agua Acero-INOX011 CV023287 | 504 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →