Змішувач Agua Toledo-C074 CV018083
Фото 5 |
Agua Toledo-C074 CV018083 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agua Toledo-C074 CV018083
Усі ціни 11 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом AGUA Toledo хром силум | 1 050 грн. |
Змішувач для ванни Agua Toledo-C074 (CV018083) CV018083 | 1 050 грн. |
Смеситель для ванной Agua Toledo-C074 197186 | 1 050 грн. |
Змішувач для ванної Agua Toledo-C074 | 1 050 грн. |
Змішувач для ванни Agua Toledo-C074 CV018083 | 1 050 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →