Змішувач Agua Sevilla-C011 CV018624
Фото 3 |
Agua Sevilla-C011 CV018624 |
|
Шланги гнучкого підведення в комплект не входять (рекомендується М10 х G 1/2'').
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agua Sevilla-C011 CV018624
Усі ціни 15 →Змішувач для умивальника одноважільний AGUA Sevilla-C011 хром силумін CV01 | 840 грн. |
Змішувач для раковини Agua Sevilla-C011 (CV018624) CV018624 | 840 грн. |
Смеситель для раковины Agua Sevilla-C011 197194 | 840 грн. |
Змішувач для раковини Agua Sevilla-C011 | 840 грн. |
Змішувач для раковини Agua Sevilla-C011 | 840 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →