Змішувач Agua Acero-INOX035NS-1 CV023288
Фото 6 |
Agua Acero-INOX035NS-1 CV023288 |
|
Шланги гнучкого підведення в комплект не входять (рекомендується М10 х G 1/2'').
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agua Acero-INOX035NS-1 CV023288
Усі ціни 13 →Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом AGUA Acero-INOX035NS-1 | 840 грн. |
Змішувач для кухні Agua Acero-INOX035NS-1 (CV023288) CV023288 | 840 грн. |
Смеситель для кухни с гибким изливом Agua Acero-INOX035NS-1 197283 | 840 грн. |
Чохол до планшета BeCover Smart Case Samsung Tab S9 Plus (SM-X810/SM-X816) | 599 грн. |
BeCover Чохол до планшета BeCover Smart Case Samsung Tab S9 Plus (SM-X810/ | 599 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →