Змішувач Agua Sevilla-C010 CV017364
Фото 3 |
Agua Sevilla-C010 CV017364 |
|
Шланги гнучкого підведення в комплект не входять (рекомендується М10 х G 1/2'').
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agua Sevilla-C010 CV017364
Усі ціни 11 →Змішувач для умивальника одноважільний AGUA Sevilla-C010 хром силумін CV01 | 567 грн. |
Змішувач для раковини Agua Sevilla-C010 (CV017364) CV017364 | 567 грн. |
Смеситель для раковины Agua Sevilla-C010 197179 | 567 грн. |
Змішувач для раковини Agua Sevilla-C010 | 567 грн. |
Змішувач для раковини Agua Sevilla-C010 CV017364 | 567 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →