Змішувач Agua Toledo-C091 CV014922
Фото 5 |
Agua Toledo-C091 CV014922 |
|
Лише для холодної води. Шланг гнучкого підведення в комплект не входить.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agua Toledo-C091 CV014922
Усі ціни 10 →Кран на одну воду для умивальника AGUA Toledo хром силумін CV014922 | 345 грн. |
Кран для холодної води Agua Toledo-C091 (CV014922) CV014922 | 345 грн. |
Кран на одну воду Agua Toledo-C091 | 345 грн. |
Кран на одну воду Agua Toledo-C091 CV014922 | 345 грн. |
Кран на одну воду Agua Toledo-C091 | 345 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →