Литий диск AITL 605 7x16/5x114,3 ET40 DIA67,1
від 3 720 до 4 316 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації AITL 605 1
Характеристики
AITL 605 7x16/5x114,3 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AITL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AITL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AITL 605 7x16/5x114,3 ET40 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Aitl 605 R16 W7 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 (chrome) 1000684748 | 4 003 грн. |
Aitl 605 7x16 5x114.3 ET40 DIA67.1 Chrom | 3 834 грн. |
Aitl 605 (R16 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) хром | 3 796 грн. |
Диски Aitl 605 7x16 5x114,3 ET40 DIA67,1 (chrome) | 3 808 грн. |
Aitl 605 7x16 5x114.3 ET40 DIA67.1 Chrom | 3 720 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі