Литий диск SPORTMAX RACING 392 7x16/5x114,3 ET40 DIA67,1
від 3 605 до 4 321 грн. Порівняти ціни 26 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING 392 9
Характеристики
SPORTMAX RACING 392 7x16/5x114,3 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING 392 7x16/5x114,3 ET40 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Sportmax Racing SR392 R16 W7 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 (HS) 1002 | 3 888 грн. |
Sportmax Racing SR-392 7x16 5x114.3 ET40 DIA67.1 HB | 3 725 грн. |
SPORTMAX RACING SR-392 7,0x16/5x114,3 D67,1 ET40 HS | 3 725 грн. |
Диски Sportmax Racing SR392 7x16 5x114,3 ET40 DIA67,1 (HB) | 3 605 грн. |
Sportmax Racing 392 (R16 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) HB | 3 781 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі