Тумба під умивальник Akva Rodos Elit 60 OP0002512
Фото 7 |
Akva Rodos Elit 60 OP0002512 |
|
Тумба покрита трьома шарами грунту і пофарбована двома шарами поліуретанової фарби Kemichal (Італія).
Умивальник має підвісний монтаж.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Elit 60 OP0002512
Тумба консольна 60 см Аква Родос Еліт з умивальником Еліт (Білий мат) АР00 | 10 127 грн. |
Тумба підвісна АКВА РОДОС ЕЛІТ / 60см / раковина ЕЛІТ / білий / мат (АР000 | 12 659 грн. |
Тумба Еліт консольна 60 см з умивальником Еліт (Білий мат) АР000040370 | 10 127 грн. |
Тумба консольная 60 см Аква Родос Элит с умывальником Элит (Белый мат) АР0 | 9 800 грн. |
Модификації Akva Rodos Elit 60 OP0002512
Ціни на Akva Rodos Elit 60 OP0002512 |
---|---|---|---|---|
Akva Rodos Elit 60 OP0002512 | від 9 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Akva Rodos Elit 70 OP0002514 | від 11 403 грн. | 4 пропозиції | ||
Akva Rodos Elit 80 OP0002516 | від 12 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Akva Rodos Elit 100 OP0002510 | від 12 500 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →