Тумба під умивальник Akva Rodos Elit 100 OP0002511
Фото 8 |
Akva Rodos Elit 100 OP0002511 |
|
Тумба може продаватися без раковини
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Elit 100 OP0002511
Тумба для підлоги 100 см Аква Родос Еліт з умивальником Еліт (Білий мат) А | 15 957 грн. |
Тумба підлогова АКВА РОДОС ЕЛІТ / 100см / раковина ЕЛІТ / білий / мат (АР0 | 19 946 грн. |
Тумба AQUA RODOS Еліт з умивальником CeraStyle Elite 100 см біла матова (О | 15 957 грн. |
Тумба напольная 100 см Аква Родос Элит с умывальником Элит (Белый мат) АР0 | 13 800 грн. |
Модификації Akva Rodos Elit 100 OP0002511
Ціни на Akva Rodos Elit 100 OP0002511 |
---|---|---|---|---|
Akva Rodos Elit 60 AP000040371 | від 9 650 грн. | 4 пропозиції | ||
Akva Rodos Elit 70 AP000040373 | від 10 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Akva Rodos Elit 80 AP000040375 | від 11 900 грн. | 4 пропозиції | ||
Akva Rodos Elit 100 OP0002511 | від 13 800 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →