Ланцюгова пила Metabo MS 18 LTX 15 600856840
Відео 6Фото 18 |
Metabo MS 18 LTX 15 600856840 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo MS 18 LTX 15 600856840
Акумуляторна пила Metabo MS 18 LTX 15 в metaBOX 145 L без акб 600856840 | 5 199 грн. |
Акумуляторна пила Metabo MS 18 LTX 15, без акб, metaBOX 145 L 600856840 | 5 199 грн. |
Аккумуляторная цепная пила Metabo MS 18 LTX 15 (600856840) - без аккумулят | 7 694 грн. |
Акумуляторна ланцюгова пила Metabo MS 18 LTX 15 в кейсі (600856840) 600856 | 5 198 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo MS 18 LTX 15 600856840
Ціни на Metabo MS 18 LTX 15 600856840 |
---|---|---|---|---|
Metabo MS 18 LTX 15 600856850 | від 4 499 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo MS 18 LTX 15 600856500 | від 7 198 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo MS 18 LTX 15 600856840 | від 5 198 грн. | 4 пропозиції |