Комбисистема AL-KO MT 40 (113611)
AL-KO MT 40
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:40 В, не в комплекті
Ріжуча система:роторна
Можлива експлуатація з наступними насадками (докуповуються окремо): тримерна котушка з волосінню; ножичний кущоріз; ланцюгова пила.
Акумулятор, зарядка, а також робоча насадка в комплект не входять.
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики MT 40
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO MT 40
Усі ціни 9 →Высоторез AL-KO Mt 40 базовый блок (113611) | 1 600 грн. |
Мультіінструмент AL-KO МТ 40 Energy Flex(113611) | 1 599 грн. |
Кущоріз AL-KO садовий МТ 40 Energy Flex (113611) | 1 767 грн. |
Кущоріз AL-KO садовий МТ 40 Energy Flex (113611) 113611 | 1 595 грн. |
Акумуляторний мультиінструмент AL-KO МТ 40, без акб (113929) 113611 | 1 599 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →