Тример AL-KO GT 2025 NO KIT (113535)
Відео 5Фото 4 |
Це малошумний, компактний і легкий тример, що позиціонується виробником в доступний ціновий сегмент. Модель працює від знімного акумулятора. Такий мотокосі можна довірити догляд за невеликим за площею ділянкою. Додатково прилад вийде використовувати для фінішної обробки рослинності, коли після застосування основної газонокосарки залишається поросль уздовж паркану і стежок. Тример AL-KO GT 2025 NO KIT відрізняється наявністю телескопічної рукоятки.
Також при необхідності можна змінити кут нахилу косильної головки. Звернемо увагу на те, що в комплекті поставки Електрокоси немає акумулятора. Це зроблено для того, щоб користувач сам визначився з оптимальною ємністю батарейного блоку. У даній моделі використовується універсальна акумуляторна платформа AL-KO EasyFlex. Батарею цього типу можна використовувати і на багатьох інших видах садової технік. Покіс трави здійснюється нейлонової волосінню. Подача ріжучої струни є автоматичною. Пристрій має вагу на рівні 2,4 кг.робота силового агрегату супроводжується мінімальним рівнем шуму, в межах 74 дБ, що робить мотокосу однією з найбільш тихих в своєму класі. Це дуже зручний і функціональний тример, завдяки якому вийде утримувати прибудинкову територію в ідеальному порядку.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Купити AL-KO GT 2025 NO KIT
Усі ціни 19 →Триммер аккумуляторный Al-Ko GT 2025 Easy Flex, без акб | 3 399 грн. |
Тример акумуляторний AL-KO GT 2025 (113535) 113535 | 3 399 грн. |
AL-KO AL-KO GT 2025 (113535) 113535 | 3 399 грн. |
Акумулятор триммер AL-KO GT 2025 Li Easy Flex (20 В, без АКБ, 250 мм) 1135 | 3 400 грн. |
Тример AL-KO EasyFlex GT 2025 (113535) | 3 399 грн. |
- Модель GT 2025 NO KIT (арт. 113535) — без акумулятора і зарядки
- Модель GT 2025 KIT (арт. 113633) — в комплекті акумулятор і зарядка