Газонокосарка AL-KO 32.1 Li Comfort NO KIT (113901)
Фото 5 |
AL-KO 32.1 Li Comfort NO KIT
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, не в комплекті
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:32 см
Висота косіння:від 25 мм, до 65 мм
Травозбірник:30 л
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики 32.1 Li Comfort NO KIT
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO 32.1 Li Comfort NO KIT
Усі ціни 22 →Аккумуляторная газонокосилка AL-KO 32.1 Li BO Flex (без АКБ и зарядного) 1 | 9 699 грн. |
Акумуляторна газонокосарка Al-Ko 32.1 Li без акб 113901 | 9 699 грн. |
Газонокосарка акумуляторна AL-KO 32.1 Li BO Flex (113901) 113901 | 9 699 грн. |
AL-KO AL-KO Comfort 32.1 Li (113901) (без АКБ и ЗУ) 113901 | 9 699 грн. |
Газонокосилка аккумуляторная AL-KO 32.1 Li (113901) - без аккумулятора и з | 9 699 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →