Газонокосарка AL-KO 38.1 Li Comfort NO KIT (113902)
Фото 5 |
AL-KO 38.1 Li Comfort NO KIT
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, не в комплекті
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:38 см
Висота косіння:від 25 мм, до 75 мм
Травозбірник:45 л
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики 38.1 Li Comfort NO KIT
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO 38.1 Li Comfort NO KIT
Усі ціни 21 →Аккумуляторная газонокосилка AL-KO 38.1 Li BO Flex (без АКБ и зарядного) 1 | 11 499 грн. |
Аккумуляторная газонокосилка Al-Ko 38.1 Li, без акб | 11 499 грн. |
Акумуляторна газонокосарка Al-Ko 38.1 Li BO Flex без акб 113902 | 11 499 грн. |
Газонокосарка AL-KO BO Flex 38.1 Li (без АКБ і ЗУ) (113902) | 10 899 грн. |
AL-KO AL-KO Comfort 38.1 Li (113902) (без АКБ и ЗУ) 113902 | 11 499 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →