Мінітрактор AL-KO T 15-93.2 HD-A Easy (123014)
Відео 1Фото 9 |
AL-KO T 15-93.2 HD-A Easy
Двигун:бензиновий
Потужність:7700 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:93 см
Висота косіння:від 30 мм, до 80 мм
Травозбірник:220 л
Вага:224 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики T 15-93.2 HD-A Easy
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO T 15-93.2 HD-A Easy
Усі ціни 14 →Трактор-газонокосилка AL-KO T 15-93.2 HD-A Easy 123014 | 169 999 грн. |
Трактор-газонокосарка AL-KO T 15-93.2 HD-A (10.46 л.с., 930 мм) (123014) 1 | 169 980 грн. |
Газонокосилка AL-KO T 15-93.2 HD-A Easy бензиновый трактор (123014) | 169 999 грн. |
Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO T 22-105.1 HDD-A V2 123014 | 169 999 грн. |
Трактор-газонокосарка AL-KO T 15-93.2 HD-A (10.46 к.с., 930 мм) (123014) 1 | 169 999 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →