Мінітрактор AL-KO T 18-111.2 HDS Comfort (123015)
Відео 1Фото 5 |
AL-KO T 18-111.2 HDS Comfort
Двигун:бензиновий
Потужність:9500 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:110 см
Висота косіння:від 30 мм, до 80 мм
Вага:222 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики T 18-111.2 HDS Comfort
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO T 18-111.2 HDS Comfort
Усі ціни 14 →Трактор-газонокосилка AL-KO T18-111.2 HDS Comfort 123015 | 179 999 грн. |
Трактор-газонокосарка Solo by AL-KO AL-KO T18-111.2 HDS Comfort (123015) 1 | 179 999 грн. |
Трактор-газонокосарка T 18-111.2 HDS 123015 | 179 980 грн. |
Газонокосилка AL-KO T18-111.2 Hds Comfort бензиновый трактор (123015) | 180 000 грн. |
Садовий міні-трактор AL-KO Comfort 18-111.2 HDS 123015 | 179 999 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →