Газонокосарка AL-KO Premium 473 SP-B (123028)
Фото 6 |
AL-KO Premium 473 SP-B
Двигун:бензиновий
Потужність:2300 Вт, 3.1 л.с.
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:46 см
Висота косіння:від 30 мм, до 80 мм
Травозбірник:70 л
Вага:35 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики Premium 473 SP-B
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO Premium 473 SP-B
Бензиновая газонокосилка Al-Ko Premium 473 SP-B | 23 399 грн. |
Газонокосарка Бензинова AL-KO Premium 473 SP-B (123028) 123028 | 25 999 грн. |
Газонокосилка AL-KO Premium 473 SP-B (123028) | 24 746 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →