Литий диск Allante 1091 8,5x20/5x150 ET43 DIA110,1
від 9 160 до 11 385 грн. Порівняти ціни 35 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 150 мм ЦО (DIA):110.1 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Allante 1091 3
Характеристики
Allante 1091 8,5x20/5x150 ET43 DIA110,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Allante 1091 8,5x20/5x150 ET43 DIA110,1
Сортувати
Литые диски Allante 1091 R20 W8.5 PCD5x150 ET43 DIA110.1 (BF) 1001582891 | 9 644 грн. |
Allante 1091 R20 W8.5 PCD5x150 ET43 DIA110.1 BF | 9 997 грн. |
ALLANTE 1091 8,5x20/5x150 D110,1 ET43 DB | 9 459 грн. |
Allante 1091 (R20 W8.5 PCD5x150 ET43 DIA110.1) BF | 10 243 грн. |
Allante Allante ALLANTE-1091 (R20 W8.5 PCD5x150 ET43 DIA110.1) DB | 10 891 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі