Литий диск Allante 5070 6,5x16/4x108 ET17 DIA65,1
від 3 865 до 5 247 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):17 мм |
Модифікації Allante 5070 1
Характеристики
Allante 5070 6,5x16/4x108 ET17 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Allante 5070 6,5x16/4x108 ET17 DIA65,1
Сортувати
Литые диски Allante 5070 R16 W6.5 PCD4x108 ET17 DIA65.1 (GMF) 1001158710 | 4 043 грн. |
Allante 5070 R16 W6.5 PCD4x108 ET17 DIA65.1 GMF | 4 163 грн. |
ALLANTE 5070 6,5x16/4x108 D65,1 ET17 GMF | 4 102 грн. |
Allante Allante ALLANTE-5070 (R16 W6.5 PCD4x108 ET17 DIA65.1) GMF | 4 531 грн. |
Allante 5070 (R16 W6.5 PCD4x108 ET17 DIA65.1) GMF | 4 133 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Схожі