Литий диск Allante 561 7x17/5x112 ET35 DIA73,1
від 4 445 до 5 222 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Allante 561 8
Характеристики
Allante 561 7x17/5x112 ET35 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Allante 561 7x17/5x112 ET35 DIA73,1
Сортувати
Диски Allante 561 7x17 5x112/114,3 ET35 DIA73,1 (HB-CL) | 4 615 грн. |
Allante 561 7x17 5x112/114.3 ET35 DIA73.1 HBCL | 4 520 грн. |
Диски Allante 561 7x17 5x112/114,3 ET35 DIA73,1 (HB-CL) | 4 445 грн. |
Allante 561 7x17 5x112/114.3 ET35 DIA73.1 HBCL | 4 791 грн. |
Allante 561 (R17 W7 PCD5x112 ET35 DIA73,1) 1562988 | 4 581 грн. |
Диск Allante 561 7x17 5x112/114.3 ET35 DIA73.1 HBCL | 5 222 грн. |
Закрити
Схожі