Литий диск Alutec Freeze 6,5x16/5x112 ET41 DIA57,1
Відео 1Фото 11 | від 5 085 до 7 309 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації Alutec Freeze 64
Характеристики
Alutec Freeze 6,5x16/5x112 ET41 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Freeze 6,5x16/5x112 ET41 DIA57,1
Сортувати
Литые диски Alutec Freeze R16 W6.5 PCD5x112 ET41 DIA57.1 (diamond black) 1 | 5 150 грн. |
ALUTEC Freeze R16 W6.5 PCD5x112 ET41 DIA57.1 polar silver | 6 582 грн. |
ALUTEC Freeze 6,5x16/5x112 D57,1 ET41 diamond-black | 5 560 грн. |
Диски Alutec Freeze 6,5x16 5x112 ET41 DIA57,1 (diamond black) | 5 122 грн. |
Alutec Freeze (R16 W6.5 PCD5x112 ET41 DIA57.1) алмаз черный | 5 792 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі