Литий диск Alutec Grip T 6,5x16/5x130 ET66 DIA89,1
Фото 3 | від 6 412 до 7 899 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):89.1 мм Виліт (ET):66 мм |
Модифікації Alutec Grip T 7
Характеристики
Alutec Grip T 6,5x16/5x130 ET66 DIA89,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Grip T 6,5x16/5x130 ET66 DIA89,1
Сортувати
Литые диски Alutec Grip T R16 W6.5 PCD5x130 ET66 DIA89.1 (graphite) 100073 | 6 412 грн. |
Диски Alutec Grip T 6,5x16 5x130 ET66 DIA89,1 (graphite) | 6 501 грн. |
Alutec GRIP (TRANSPORTER) Graphit (R16 W6.5 PCD5x130 ET66 DIA89.1) | 7 899 грн. |
Alutec Grip (Transporter) R16 W6.5 PCD5x130 ET66 DIA89.1 Graphite GRT6666O | 7 011 грн. |
Alutec Grip (Transporter) R16 W6.5 PCD5x130 ET66 DIA89.1 Silver | 7 822 грн. |
Alutec GRIP (TRANSPORTER) Polar-Silber (R16 W6.5 PCD5x130 ET66 DIA89.1) | 7 799 грн. |
Alutec Grip (Transporter) R16 W6.5 PCD5x130 ET66 DIA89.1 Silver GRT6666O41 | 7 564 грн. |
Alutec Grip (Transporter) R16 W6.5 PCD5x130 ET66 DIA89.1 Graphite | 7 365 грн. |
Закрити
Схожі