Литий диск Rial Transporter 5 6,5x16/5x130 ET66 DIA78,1
Відео 1Фото 4 | від 6 336 до 9 154 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):78.1 мм Виліт (ET):66 мм |
Модифікації Rial Transporter 5 16
Характеристики
Rial Transporter 5 6,5x16/5x130 ET66 DIA78,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Transporter 5 6,5x16/5x130 ET66 DIA78,1
Сортувати
Литые диски Rial Transporter R16 W6.5 PCD5x130 ET66 DIA78.1 (silver) 10021 | 6 336 грн. |
Диски Rial Transporter 6,5x16 5x130 ET66 DIA78,1 (silver) | 6 425 грн. |
Rial TRANSPORTER Diamant-Schwarz (R16 W6.5 PCD5x130 ET66 DIA78.1) | 7 899 грн. |
Rial Transporter R16 W6.5 PCD5x130 ET66 DIA78.1 Silver TP65666M61 | 6 702 грн. |
Rial Transporter W6.5 R16 PCD5x130 ET66 DIA78.1 Silver | 7 021 грн. |
Rial Transporter R16 W6.5 PCD5x130 ET66 DIA78.1 Silver | 7 012 грн. |
Rial TRANSPORTER Polar-Silber (R16 W6.5 PCD5x130 ET66 DIA78.1) | 7 599 грн. |
Rial Transporter polar silver R16 W6.5 PCD5x130 ET66 DIA78.1 | 8 786 грн. |
Rial Transporter W6.5 R16 PCD5x130 ET66 DIA78.1 Diamond Black | 9 154 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі