Литий диск Alutec Monstr 6,5x16/4x108 ET40 DIA63,4
Відео 4Фото 5 | від 4 592 до 7 314 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Alutec Monstr 61
Характеристики
Alutec Monstr 6,5x16/4x108 ET40 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Monstr 6,5x16/4x108 ET40 DIA63,4
Сортувати
Диски Alutec Monstr 6,5x16 4x108 ET40 DIA63,4 (silver) | 4 592 грн. |
Alutec Monstr 6.5x16 4x108 ET40 DIA63.4 SP | 4 920 грн. |
Alutec MONSTR Metallic Bronze (R16 W6.5 PCD4x108 ET40 DIA63.4) | 6 799 грн. |
Alutec Monstr R16 W6.5 PCD4x108 ET40 DIA63.4 Racing Black MN65640A34-5 | 6 490 грн. |
Alutec Monstr PS R16 W6.5 PCD4x108 ET40 DIA63.4 | 6 072 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі