Литий диск RC Design RC-24 6,5x16/4x108 ET40 DIA63,4
Відео 3Фото 4 | від 5 867 до 7 452 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації RC Design RC-24 70
Характеристики
RC Design RC-24 6,5x16/4x108 ET40 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-24 6,5x16/4x108 ET40 DIA63,4
Сортувати
RC Design RC24 Schwarz Klar Matt (SKM) (R16 W6.5 PCD4x108 ET40 DIA63.4) | 6 599 грн. |
RC Design RC24 W6.5 R16 PCD4x108 ET40 DIA63.4 Titan Metallic | 6 854 грн. |
RC Design RC-24 (6.5J x 16 4x108 ET40 DIA63.4 ) | 6 526 грн. |
RC Design RC24 W6.5 R16 PCD4x108 ET40 DIA63.4 MattBlack | 7 452 грн. |
RC Design RC24 W6.5 R16 PCD4x108 ET40 DIA63.4 Silver | 6 716 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі